Studio Power Plate Klub Fitness
Flexi Pass Sodexo
ĆWICZYMY
W NIEDZIELĘ
PIERWSZY TRENING GRATIS!
Utrzymuj formę z Power Plate!

Wybierz dni tygodnia i zapisz się!


Kontakt ze Studio Power Plate
tel.
889 164 434


Polub nas facebook!
Studio Power Plate na facebook


Historia sukcesu Powe Plate


Ogromny sukces POWER PLATE®

Początki technologii wibracyjnej sięgają 1869 roku. W tym okresie w USA stosowano wibracje w terapii dolegliwości barku/ramion i pleców. W 1960 roku prof. dr Biermann ze wschodnich Niemiec z sukcesem w dalszym ciągu wspierał rozwój tej metody. Zalety treningu wibracyjnego zostały zauważone również przez rosyjski Państwowy Balet i zastosowane w celu sprostania wymogom perfekcyjnej linii ciała, dobrej sile sprężystości i elastyczności mięśni. Od tego czasu technologia wibracyjna jest istotnym elementem treningowym St. Petersburskiej Akademii Baletu Rosyjskiego i Moskiewskiej Państwowej Akademii Choreografii.

1970 niewiarygodny rekord światowy

W roku 1970 technologia wibracyjna została przewidziana do wdrożenia na międzynarodowych stacjach kosmicznych, aby zapobiegać zanikowi mięśni i kości spowodowanemu nieważkością w sytuacjach dłuższych pobytów w kosmosie. Poprzez zastosowanie technologii wibracji rosyjscy kosmonauci osiągnęli nawet rekord:ponad 400 dni bez przerwy w przestrzeni kosmicznej.

Pan Power Plate: Guus van der Meer

Niderlandzki trener olimpijski Guus van der Meer na bazie technologii wibracyjnej w roku 1999 opracowywał Power Plate dla ikon olimpijskich. W międzyczasie zastosowanie Power Plate odnosi sukces pośród czołowych sportowców, ludzi niewytrenowanych, z nadwagą i w branży medycznej. Jako Member of the board i szef zespołu badań i rozwoju Power Plate International jest odpowiedzialny za dalszy rozwój technologii wibracyjnej. W następnych latach pojawią się przykuwające uwagę i przełomowe nowe produkty i koncepcje.

2004 - Lifestyle i Design

Technologia Power Plate: Jak to funkcjonuje?

Power Plate generuje wielowymiarowe mechaniczne drgania przeważnie w kierunku pionowym, które mogą być modulowane w spektrum częstotliwości od 25 do 50 Hz i różnych amplitudach. Te wibracje wyzwalają odruchy rozciągania i wywołują odruchowe skurcze mięśni, które podwyższają wydolność układu mięśniowego i powinny przeciwdziałać ubytkowi (redukcji) kości (REFs).

2005 - Power Plate - to koniecznie trzeba mieć

Niemiecka drużyna narodowa piłki nożnej regularnie trenuje na Power Plate, aby z każdego sportowca wydobyć jeszcze więcej siły i wydajności. Na Mistrzostwach Świata 2006, Mistrzostwach Europy 2008 i Mistrzostwach Świata 2010 Power Plate stanowił integralny element składowy jednostki treningowej. Również drużyny piłkarskie 1. Bundesligii nie chcą rezygnować z treningu na Power Plate. Ale również takie gwiazdy jak np. Madonna i Claudia Schiffer są przekonane do technologii Power Plate.

2008 Certyfikacja

Wszystkie przyrządy Power Plate uzyskują certyfikację medyczną!

2010 Rozszerzenie technologii Power Plate

Power Plate opracowuje nową technologię i wdraża nowy rodzaj systemu balansera linkowego, aby móc wykorzystać jeszcze więcej możliwości w treningu z Power Plate.

2011 - prezentacja nowości światowej

Power Plate powerBike jest nowym innowacyjnym produktem, który łączy ze sobą w odpowiedniej kombinacji trening wytrzymałości siłowej i trening całego ciała. Oszczędność czasu ...


© 2011 STUDIO POWER PLATE
Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści!

Wykonanie: Studio Nivo