Studio Power Plate Klub Fitness
Flexi Pass Sodexo
ĆWICZYMY
W NIEDZIELĘ
PIERWSZY TRENING GRATIS!
Utrzymuj formę z Power Plate!

Wybierz dni tygodnia i zapisz się!


Kontakt ze Studio Power Plate
tel.
889 164 434


Polub nas facebook!
Studio Power Plate na facebook


Power Plate


Tu nie chodzi o wibrowanie!

Power Plate to przyrząd treningowy do całego ciała. Dzięki specjalnej technice przyspieszenia wywołuje odruchy mięśni we wszystkich strefach ciała. Stosowanie przyrządu Power Plate nie jest sportem, przez krótki okres czasu ciało jest wystawiane na silne pobudzenia.

Pierwsze pozytywne efekty występują z reguły kilka dni po użyciu przyrządu.

Różnego rodzaju studia naukowe przeprowadzone w odniesieniu do oryginalnego Power Plate, prezentują pozytywne rezultaty.

Nie bez powodu liczne osoby sławne i zamożne, sportowcy i osoby związane zawodowo oraz naukowo z medycyną, z przekonaniem reklamują Power Plate.

Dla optymalnego i bezpiecznego korzystania z Power Plate ważnym jest aby jednostki treningowe przeprowadzane były przez wykwalifikowany personel posiadający certyfikat Akademii Power Plate. Dlatego też wszyscy nasi instruktorzy legitymują się aktualnym certyfikatem i przeszli szczegółowe szkolenie z zakresu działania Platformy Power Plate.

Dla przykładu: osoby silniejsze, lepiej umięśnione i lepiej wytrenowane powinny ukończyć mniejszy program na przyrządzie Power Plate, aniżeli osoby bez treningu. Gdyż ten sam program działa silniej w przypadku osób wytrenowanych, niż w przypadku osób nie wytrenowanych.

Power Plate także dla osób w wieku dojrzałym

Badania wskazują, że wibracja całego ciała dzięki wykorzystaniu urządzenia Power Plate jest skuteczna w wieku dojrzałym, u kobiet i mężczyzn po 55 roku życia. Trening całego ciała zwiększa siłę wyprostu kolana i szybkość ruchu u o osób dojrzałych.

Trening z wibracją całego ciała zwiększa siłę wyprostu kolana i szybkość ruchu u osób dojrzałych. Wyniki wykazują, że wibracja całego ciała i konwencjonalny trening zwiększają siłę mięśni nóg. Badanie grup osób wykazało również poprawę w wykonywaniu skoku wspomaganego. Prędkość ruchu zwiększyła się jedynie w grupie trenującej na maszynie Power Plate. Skok wspomagany jest dokładną metodą mierzenia skrócenia naciągu mięśni, systemu używanego w codziennym życiu, w czynnościach takich jak wstawanie z krzesła, chodzenie po schodach czy utrzymanie równowagi. Prędkość ruchu jest bardzo ważnym środkiem reakcji i równowagi i odgrywa rolę w zmniejszeniu ryzyka upadku.

Trening z wibracją całego ciała minimalizuje potrzebę świadomego rozciągania i napinania mięśni w układach mięśniowo-szkieletowym, oddechowym i krążenia. Większość osób była zadowolona z sesji wibracji całego ciała z wykorzystaniem Power Plate, nie uważała ćwiczeń za trudne i mówiła o umiarkowanym stopniu zmęczenia mięśni pod koniec sesji.


© 2011 STUDIO POWER PLATE
Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści!

Wykonanie: Studio Nivo