Studio Power Plate Klub Fitness
Flexi Pass Sodexo
ĆWICZYMY
W NIEDZIELĘ
PIERWSZY TRENING GRATIS!
Utrzymuj formę z Power Plate!

Wybierz dni tygodnia i zapisz się!


Kontakt ze Studio Power Plate
tel.
889 164 434


Polub nas facebook!
Studio Power Plate na facebook


Znane osoby o Power Plate


Hillary Swank - Aktorka

"Grant Roberts mój trener przy filmie Million Dollar Baby zasugerował mi, abym rozpoczęła trening na Power Plate, ponieważ mój plan dnia nie zawsze pozwala mi na długie treningi. Uwielbiam Power Plate za to, że w domu mogę wykonać pełny trening w krótkim czasie. Jestem pod wielkim wrażeniem tej maszyny!".


Sting

"Kapela musi być cały czas w świetnej formie, aby sprostać wymaganiom ciągłych podróży i wieczornych koncertów. Power Plate to klucz do świetnego samopoczucia i wyglądu. Ta praktyka zrobiła olbrzymią różnicę".


Kylie Minogue

"Moi przyjaciele namawiali mnie do Power Plate I wiem dlaczego! To świetny pomysł I wygodny trening w krótkim czasie".


Clint Eastwood

"Power Plate to szybki i efektywny trening rozciągający i lubię na nim ćwiczyć przed rundą golfa, ponieważ pomaga mi być bardziej elastycznym".


Elle MacPherson

"Kocham mój nowy Power Plate. Nawet po zaledwie 2 tygodniach ćwiczeń na Power Plate mogę zobaczyć wielką różnicę, zwłaszcza na brzuchu i nogach. To naprawdę działa! Najbardziej lubię Power Plate za to, że rezultaty są widoczne w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku".


Claudia Schiffer

'Uwielbiam Power Plate, używam go jako część mojego planu ćwiczeń, ponieważ naprawdę mogę zrealizować intensywny trening w bardzo krótkim czasie. Jako pracującej mamie Power Plate pomaga mi utrzymać świetną kondycję bez konieczności spędzania 2 godzin na siłowni".© 2011 STUDIO POWER PLATE
Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści!

Wykonanie: Studio Nivo